27 жовтня 2019 дата публікації

Ун-Ну виграє Haining Open. Селбі лише третій

У Китаї перемогою Тепчайі Ун-Ну з Таїланду завершився турнір Хайнін Оупен.
Турнір не рейтинговий, але, тим не менш, зібравший багато професіоналів, для яких він став останньою перевіркою сил перед World Open, що починається у понеділок.
Але основу Хайнін Оупен склали десятки китайських аматорів, як вже досить відомих, як наприклад чемпіон світу серед юніорів Чжао Цзяньбо, так і поки нікому не знаних. З 113 учасників 77 як раз і відносились до аматорів з Піднебесної. Серед гравців мейн-туру зазначимо участь Марка Селбі, Баррі Хокінса, Стюарта Бінема, Джіммі Робертсона, Марка Девіса, Марка Кніга, Майкла Холта, Ріккі Волдден, а також наших добрих знайомих Крейга Стедмена та Майкла Джорджіу. Головними китайськими зірками у відсутність Діна Цзюньху, Ляна Веньбо, Сяо Годуна та Яня Бінтао стали Чжоу Юелун, Чжао Сіньтун та Лі Хан.
Вже в першому колі поступилися китайським аматорам Джордан Браун та Елліот Слессор. У 1/32 фіналу «збірна мейн-туру» втрачає Біллі-Джо Касла (3:4 від Анда Чзанаа) та Сюй Си (3:4 від Ріккі Волдена).
В 1/16 фіналу виходять 22 профі та 10 аматорів. Та далі йдуть лише два поки що не професіональні гравці. Чжао Цзяньбо перемагає 4:3 володаря Кубку Незалежності України Крейга Стедмена, а Пан Цзюньсу виграє 4:0 у «бородатого хлопчика» з Вельсу Джексона Пейджа.
В цікавому китайському дербі Чжоу Юелун перемагає 4:3 Чжао Сіньтуна. Майкл Джорджіу обігрує Мей Сівеня – 4:2. Виграють у китайських аматорів Селбі, Хокінс, Бінем, Ун-Ну. Бразилець Ігор Фігейредо перемагає Майкла Холта. Ло Хунхао виграє у Марка Девіса, а Чан Биню – у Джіммі Робертсона.
У 1/8 фіналу китайців рівно половина. Ця стадія стає останньою для обох аматорів. Чжао Цзяньбо поступається 0:4 Тепчайі Ун-Ну, а Пан Цзюньсу з рахунком 2:4 – Баррі Хокінсу. Джорджіу програє Чан Біню. Лі Хан перемагає Бінема, а Селбі в контрі вириває перемогу у Чжоу Юелуна.
Чвертьфінали. Три китайці, три англійці та Ун-Ну з Фігерйредо. При чому між собою зустрічаються головні фаворити – Селбі та Хокінс. Перемога триразового чемпіона світу – 4:0. З таким же рахунком Лі Хан виграє Волдена. Ун-Ну віддає лише фрейм Чан Біню, а Фігейредо в контрі перемагає Ло Хунхао.
А у півфіналі програє Селбі. Дворазовий (2017-2018) переможець цього турніру поступився 2:4 Ун-Ну. З таким же рахунком Лі Хан виграє у Фігейредо та третій раз за чотири роки доходить до фіналу. І третій раз поступається. 5:3 – Ун-Ну перемагає Лі Хана і стає переможцем Haining Open – 2019. 
І вже в понеділок в китайській Юшані починається фінальна частина World Open.