15 листопада 2019 дата публікації

Урсенбахер продовжує переможну ходу

Прорив Олександра Урсенбахера – одна з головних подій Northern Ireland Open.

23-річний швейцарець вдруге за кар’єру дістався чвертьфіналу рейтингового турніру. При чому за один день він зміг подолати двох топ-гравців. Слідом за Стюартом Бінемом «здобиччю» «Урса» став господар турніру Марк Аллен. І переміг такого серйозного суперника Урсенбахер завдяки дуже якісній грі. Перший фрейм – брейк 62 очки, другий – 64. Аллен ледь оговтався від стартової навали суперника і зробив сенчурі 101 очко. В наступному фреймі Урс робить брейк 53 очки, але Аллен витягує партію на кольорових. Далі Алекс грає серію 72, Марк відповідає другим сенчурі 103 – 3:3. В контровому фреймі Урсенбахер робить п’ятий брейк 50+ - 69 очок. Аллен при разунку 41:69 намагається знайти снукер на зеленій кулі, але марно. Швейцарець перемагає і виходить до чвертьфіналу, де сьогодні зіграє з Джо Перрі, який переміг з рахунком 4:1 Роббі Вільямса.

Мабуть на таких розкладах можна вважати саме Урсенбахера фаворитом цієї зустрічі.

Сенсацією «номер 2» 1/8 фіналу стала перемога ветерана Ентоні Хемілтона над Кайреном Вілсоном. Один з найповільніших гравців туру (32,1 секунда в середньому на удар в грі з Вілсоном!) переміг з рахунком 4:3. Найважливішим моментом зустрічі став п’ятий фрейм, в якому Хемілтон, поступаючись 0:63, зробив кліренс 64.

В чвертьфіналі Хемілтон зіграє з Джаддом Трампом. Четвер чемпіон світу присвятив «китайським погромам». Слідом за Си Цзяху, жодного фрейма не зміг взяти у Трампа і Янь Бінтао. Додамо, що і в середу суперником Джадда був китайський гравець Аньда Чжан, який виграв у чемпіона свтіу один фрейм. Но більше китайців на шляху Трампа в Белфасті не буде.Їх просто не залишилось в турнірній сітці.

До «зникнення» китайців приклав кий і Ронні О’Салліван. Перевальцем, трохи ліниво Ронні просувається по сітці, і в черговій зустрічі переміг талановитого Юйаня Сицзюня – 4:1. На рахунку «Ракети» черговий сенчурі – 127 очок. І сьогодні на нас чекає супервидовище. Ронні зустрічається з Шоном Мерфі, який переміг 4:2 Баррі Хокінса. І ще в одній супергрі зійдуться Марк Селбі, який переміг 4:1 Кена Доерті та Джон Хіггінс, в контровій партії здолавший свого шотландського друга Стівена Магвайра.

А вже завтра у Будапешті грають Юліан Бойко та Сергій Ісаєнко.