28 вересня 2020 дата публікації

В дебютному турнірі Юліана Бойка Селбі у фіналі перемагає Гоулда

Мартин Гоулд довів, що знову може перемагати найкращих снукеристів світу, але для завоювання титулу на European Masters цього виявилось замало. Не вистачило якоїсь миті. Переміг Марк Сельі, який в вісімнадцяте виграв рейтинговий турнір.

Субота, 26 вересня, стала одним из найкращих днів у кар’єрі Гоулда. Зранку він видряпав перемогу з рук Яня Бінтао – 5:4, а ввечері з двократною перевагою у рахунку (6:3) обіграв самого Джадда Трампа.

Другим фіналістом став Марк Селбі, який дуже впевнено пройшов і Діна Цзюньху (5:1), і Шона Мерфі (6:3).

Вирішальну гру у неділю проти Мартина Гоулда Селбі розпочав дуже потужно і повів 4:0., зробивши «між ділом» брейки 130 та 96 очок. До того ж в п’ятому фреймі Селбі грає серію 59 очок. Але ось тут все і починається. Мартин «вигризає» фрейм в чорній кулі з перевагою у три очки, після чого не тільки виграє всі партії до кінця сесії та зрівнює рахунок (4:4), але й виходить вперед на початку вечірнього догравання! На рахунку Мартина брейкі 131, 94 та 70 очок. Все зімінилось, і тепер вже Селбі треба відіграватись. Що він і робить. Раз – 5:5, вдруге – 6:6. А потім вже знову Селбі веде рахунок – 7:6, 8:7, а суперник зрівнює. І ще по одному сенчурі – 113 проти 107. І контровий фрейм. І вирішальний брейк Марка Селбі. 72 очки – і 9:8. Селбі виграє 18-й фінал з 27-ми, Гоулд програє третій з чотирьох.

І на цьому все. Призові (80 000 – Селбі, 35 000 – Гоулд) роздані, і вже сьогодні вдень продовжиться Championship League. Нагадую, що 5 жовтня ігровий день у Юліана Бойка, який зустрінеться з Ронні О’Салліваном, Лі Ханом та Алексом Боргом.