08 листопада 2020 дата публікації

Важкий день для Трампів

Марк Аллен з рахунком 6:1 розгромив Джадда Трампа та вийшов до фіналу турніру Champion of Champions .

Суботня зустріч стала яскравим прикладом того, що снукер, навіть найвищого рівня, це не завжди феєрія, яку, наприклад, розіграли напередодні Марк Селбі та Ніл Робертсон. Буває так, що навіть у найкращих гравців кий валиться з рук, а кількість помилок перевищує те, що може сприймати здоровий глузд.

Перший фрейм. Трамп починає з брейка 18 очок, помиляється. Аллен робить перший та останній у грі сенчурі – 102 очки.

Другий фрейм. Знову перше «слово» за Джаддом. Брейк 39 очок, помилка на червоній кулі. Аллен грає серію 17. Трамп забиває червону і помиляється на чорній. Серія 48 від Аллена. 2:0.

Трамп втретє першим починає серію, але зупиняється, зігравши лише 20 очок – помилка при грі червоної кулі в середину. Всього 30 очок від Аллена. Трамп отримує ще один шанс у цьому фреймі, але вирішує бити надскладний плант. Помилка, поразка у фреймі.

Перша червона куля у четвертому фреймі знову дістається Трампу, але цього разу помилка пришла відразу – на першій же чорній кулі. Брейк 65 очок від Марка, пішли на перерву.

П’ятий фрейм. Нарешті першим забиває Аллен. Але без виходу. Трамп грає 14 очок, і зриває серію, поставивши биток впритул до синій кулі. Брейк 66 від Аллена. 5:0.

Шостий фрейм – комедія помилок продовжується. Трамп робить дві «серії» - 14 та 1 очко. Аллен – одну в п’ять очок. Лише після цього Джадд нарешті робить перший, та останній, «нормальний» брейк – 80 очок. Рахунок стає 1:5.

Сьомий фрейм. Трамп робить брейк 16 очок, помиляється на нескладному планті. Аллен не попадає по видимій червоній. Джадд забиває червону, але далі промах на прямій синій кулі. Марк починає серію, яка повинна була поставити крапку в цій грі, але помиляється на матчболі. Рахунок 67:21 на трьох червоних. Трамп грає брейк 24 очки, потім 10 очок набирає снукерами – 55:67. На столі всі кольорові кулі. Далі Джадд підтягується до суперника, забивши з жовтої по коричневу – 64:67. Ще є шанси. Але не в цей день. Черговий «кидок» на дальню дуже важку синю кулю, прогнозована помилка, і Марк Аллен перемагає – 6:1.

Вдруге, після 2015 року, у фіналі Champion of Champions зіграють Аллен та Робертсон. П’ять років тому Ніл переміг з рахунком 10:5. Він же є безумовним фаворитом і зараз. Але Марк Аллен за останні дні виграв у Ронні та Трампа…

В цей же день стало відомо, що інший Трамп, американський, програв президентські вибори.