25 жовтня 2019 дата публікації

Ветерани снукеру грають на чемпіонаті Британії

В англійському Халлі відбувається чергове свято ветеранського снукеру - UK Seniors Snooker Championship 2019.
Участь беруть дванадцять снукеристів у віці старше 40 років. Серед учасників два діючих професіонали – Джіммі Вайт та Джеймс Уоттана і чотири чемпіони світу різних років – Стівен Хендрі, Джон Перротт, Денніс Тейлор та Кліфф Торбурн.
Вайт, Хендрі, Уоттана та північноірландець Патрік Воллас починають з чвертьфіналу, всі останні – з 1/8. Формат – повноцінні зустрічі до 3 перемог (досить часто в сеньйорських турнірах замість контрового фрейму грають деспот, але не тут). «Родзинкою» турніру стає запуск системи статистики, яка детально, по гвинтику розкладає зустріч. Наприклад, статистика першого фрейму зустрічі Торбурн – Воллас виглядає наступним чином.
Перший сенчурі турніру зробив 41-річний ірландець Родні Гоггінз, який на 29 років молодший свого суперника по зустрічі Денніса Тейлора. На рахунку Гоггінза брейк рівно 100 очок та перемога 3:0. В першому колі також Майкл Джадж переміг Віллі Торна, Патрік Воллас – Кліффа Торбурна, а Рорі Маклауд – переможця кваліфікації Шона Ленігена.
Поки закінчився один чвертьфінал. Воллас переміг 3:2 Перротта. Хендрі виграє 1:0 у Гоггінза. Ще зіграють Вайт з Маклаудом та Уоттана з Джаджем.