01 квітня 2021 дата публікації

Відомі всі переможці. Чемпіон серед них. Championship League Snooker 2021

Останній учасник Групи Переможців BetVictor Championship League Snooker 2021 визначався серед гравців Сьомої Групи.  

В перший день змагань Марк Вільямс виграв три з чотирьох своїх матчів, а Ян Бінтао залишився на той час непереможним одержавши перемоги у всіх трьох своїх зіграних зустрічах.

Ентоні МакГілл був близьким до потрапляння в Групу Переможців у попередній Шостій Групі, проте Алі Картер, здійснивши неймовірний камбек здобув перемогу у фіналі. Шотландець ділив третє місце з Девідом Гілбертом, так як обидва гравці виграли два з трьох матчів в перший ігровий день. 

image

Джо Перрі виграв лише одну гру з трьох, натомість переможець Tour Championship 2021 Ніл Робертсон програв три з чотирьох матчів. Однак, як відомо з досвіду попередніх груп, ситуація на цих змаганнях може кардинально змінитись у другий ігровий день, коли лише чотири гравці, що займуть перші місця гратимуть у плей-офф. 

Інтрига зберігалась до останнього матчу другого ігрового дня. Джо Перрі пройшов до півфіналу буквально в останню хвилину – для цього йому необхідно було перемагати Курта Мафліна та ще й за умови поразки МакГіла від Бінтао. Поразка шотландця означала, що один з попередніх переможців турніру Перрі отримав шанс – він скористався ним, вигравши у Мафліна лише у вирішальному фреймі! 
 

image

Згодом Джо ще й блискавично виграв півфінал з рахунком 3:0 у лідера групи Яна Бінтао, який виграв до того шість із шести матчів за два дні! 

Другим фіналістом став Марк Вільямс, який зайнявши друге місце в Групі 7 переміг Девіда Гілберта 3:1 у півфіналі.

Перрі впевнено розпочав фінал брейком 114, але після цього добре грав лише Вільямс. Початку зрівнявши рахунок, валлієць вийшов вперед брейком 75, перед тим, як завдати поразки Перрі 3:1 переможною серією 71.

image

Отже Марк Вільямс приєднується до Жу Юелуна, Грема Дотта, Джона Хіггінса, Джадда Трампа, Кайрена Вілсона та Алі Картера в Групі Переможців, де впродовж двох днів відбудуться групові матчі, а у фінальному поєдинку в п’ятницю визначиться Чемпіон турніру. 

Статтю створено за матеріалами WST.TV