25 квітня 2021 дата публікації

Вільямс та Вілсон знову у чвертьфіналах. Чемпіонат Світу 2021

Марк Вільямс в другому раунді Чемпіонату Світу переміг свого старого знайомого Джона Хіггінса 13:7, продемонструвавши відмінну гру.

Сам Вільямс назвав свій теперішній стиль гри «безтурботним». Марк наразі офіційно став найшвидшим гравцем у світі впродовж цього турніру з середнім показником часу, використаного на один удар – 18,1 секунди.

В чвертьфіналі Вільямс зустрінеться з переможцем матчу між Марком Селбі та Марком Алленом. У випадку, якщо він дістанеться до півфіналу, то у 46 років стане найстаршим півфіналістом Чемпіонату Світу з часів Рея Ріардона, який досяг цієї стадії у 1985 ці у віці 52-х років.

Поразка Хіггінса розбила його сподівання на п’ятий титул Чемпіона Світу. Останнього разу Хіггінс вигравав у Крусіблі в 2011-му році. Однак, Джон завершив сезон, здобувши 31-й титул у своїй визначній кар’єрі після перемоги на Players Championship.

image

Вільямс розпочав вечірню сесію з перевагою 10:6, здобутою після ранкової сесії, де Хіггінс взяв три фрейми, щоб зберегти свої шанси на перемогу. 

Марк виконав брейк 76 очок та збільшив свою перевагу. Не дивлячись на те, що Хіггінс підібрався до відставання в чотири фрейми 11:7, Вільямс зробив серії 85 та 77 очок та завоював місце в чвертьфіналі: «Я вважаю, що грав насправді добре та стабільно впродовж всього матчу. Я не можу грати краще, аніж зараз. Я задоволений відіграшами та дальніми ударами. Іноді я розумів, що йшов на відчайдушні удари, проте я насолоджувався кожною хвилиною цього матчу».

image

«Якщо мені вдасться упіймати свою гру – я зможу виграти декілька фреймів за півгодини – це створює пресинг на суперника. І у разі, якщо він буде невдало відіграватись – я буду атакувати, незалежно від того, як розміщені кулі на столі. Напевно, я грав сьогодні ввечері, відверто кажучи, так само добре, як у 2018 році. Однак 2018 року я вважав, що маю чудовий шанс на перемогу і сказав про це ще до старту змагань. Наразі в мене відсутнє таке відчуття».

Минулорічний фіналіст Кайрен Вілсон у відмінному матчі обіграв фіналіста Чемпіонату Світу 2015 року Біррі Гокінса з рахунком 13:10. В ¼ фіналу на зустріч з Кайреном вже очікує Ніл Робертсон.

Обидва гравці успішно грають у Крусіблі і тепер вони сумарно на двох 12 разів проходили до чвертьфіналу. Гокінс 6 разів ставав учасником ¼ фіналу за останні 8 років, а Кайрен вшосте поспіль долає стадію другого раунду світової першості.

Гравці продемонстрували блискучий стандарт гри впродовж всього матчу – з 23 зіграних фреймів було виконано 22 серії 50+, разом з чотирма сенчуріз.

На початку другої сесії Вілсон вийшов вперед з рахунком 9:4, однак, Гокінс зміг вловити свій ритм гри і скоротив розрив до двох фреймів 9:7.

image

В перших фреймах третьої сесії Гокінс зрівняв рахунок 9:9, проте Вілсон взяв наступні два фрейми і знову відірвався в рахунку – 11:9.

Баррі відіграв ще один фрейм, але Кайрен безжалісно здобув перемогу з брейками 90 та 102 та завершив матч з рахунком 13:10: «Я дуже задоволений тим, як зіграв з Баррі. Я залишався спокійним впродовж всього матчу. Час від часу я підганяв себе, але тримав все під контролем і слідкував за тим, щоб залишатись на позитиві».

image

«У випадку, коли я зіграю не на 100% в матчі з Нілом, я поїду додому. Маю лише одну думку  – я повинен добре зіграти в снукер. Іноді приємно мати подібну налаштованість. Ніл фаворит на перемогу в турнірі, і мені здається, що цей розклад всіх влаштовує. Мені подобається моя серійність цього сезону. Ніл завжди дуже серійно грає. Сподіваюсь. Що у чвертьфіналі ця тенденція збережеться і глядачі насолодяться чудовою грою».

Статтю створено за матеріалами WST.TV