13 листопада 2020 дата публікації

Вони не їдуть до Берліна: Селбі, Бойко, Робертсон

Юліан Бойко вибуває з German Masters, але робить це в дуже серйозному товаристві.

Окрім Бойка, програють в першому колі Марк Селбі, Ніл Робертсон, Янь Бінтао, Алі Картер, Тепчайя Ун-Ну, Курт Мафлін, а також Марк Вільямс, про поразку якого ми повідомляли в огляді першого дня турніру.

48-річний ірландський ветеран Фергал О’Брайен, який до цього не виграв жодної зустрічі в сезоні, продемонстрував чудову гру проти Марка Селбі. Шість півсотенних брейків та чотири поспіль виграних фрейми з рахунку 1:3. В другому колі Фергал буде фаворитом в грі проти німця Сімона Ліхтенберга, який переміг 5:1 найслабшого учасника мейн-туру марокканця Аміна Амірі.

Ніл Робертсон програвав по ходу зустрічі Бену Вулластону з рахунком 2:4, наздогнав суперника, але в контрі рудий Бен зіграв переможну серію 71 очко.

Другий за віком гравець мейн-туру Найджел Бонд за три дні до свого п’ятидесятип’ятиріччя виграв 5:2 у Алі Картера. З таким же рахунком Мартін О’Доннелл переміг Курта Мафліна, а Янь Бінтао в контровому фреймі поступився Сему Крейгі.

Найближчими двома днями відбудуться зустрічі другого кола German Masters, а вже 16 листопада розпочнеться Northern Ireland Open. 17 листопада Юліан Бойко грає з Майклом Вайтом.