30 січня 2021 дата публікації

Восьмий півфінал Трампа в сезоні. German Masters 2021

Лідер світового снукеру Джадд Трамп увосьме потрапив до півфінальної стадії цього сезону, після того як отримав перемогу над першим номером Азії Діном Джуньху з рахунком 5:3 на BildBet German Masters.
«Туз в Колоді» наразі вже здобув три титули в сезоні 2020/21, вигравши English Open, Northern Ireland Open і World Grand Prix. Він вже зіграв вісім півфіналів в дев’яти турнірах.
Поразка Діна продовжила його серію виступів без трофеїв. 14-разовий переможець рейтингових турнірів більше року залишається без нових титулів, здобувши останній на Чемпіонаті Великобританії 2019 року.

image

Розпочавши гру Джадд зробив феноменальний удар під час серії 101 і вийшов вперед з рахунком 2:0. Після забиття чорної кулі, биток вийшов за болкерну лінію, відбився від дальнього борту та, зробивши «зворотній гвинт», вивів на гру «мертву» червону кулю, що прикріпилась на правому борті. Цей удар Трампа коментатор Девід Хендон назвав «кримінально чудовим».

image

Серія у 79 очок надала Трампу перевагу 3:0, до того як Дін виграв свій перший фрейм серією 83. У наступному фреймі брейком 93 Дін скоротив розрив у рахунку до 3:2. Гравці поділили наступні дві партії і Трамп вийшов вперед з рахунком 4:3. Снукерист з Бристоля почав перемагати в важкій боротьбі та вирішальній восьмій партії, яка тривала 36 хвилин, вийшовши переможцем з рахунком 5:3.

Трамп зауважив після матчу: «Це була впевнена гра, але я зробив чимало помилок у відіграшах. Це трапляється зі мною на цьому турнірі. Я думаю, це відбувається через брак практики і певну «заіржавілість». Це була неймовірна наполегливість, щоб досягти восьми півфіналів. Це те, чим я насправді пишаюсь! Я дуже важко працював в цьому сезоні і тренувався готуючись до цього турніру. Після всього, що тут відбулося, я повернуся до Брістоля зі змішаними почуттями. Я пишаюсь тим, як я впорався з грою, це був блискучий сезон, в якому було дуже важко перемогти. Щодо удару в другому фреймі – це стиль, у якому я люблю грати. Я люблю показові удари в кінці партії. Саме так завершити партію виходить один раз на тисячу. Це реально складно. Як тільки я вдарив по битку, я одразу зрозумів, що добре влучив».
Трамп зустрінеться з Баррі Гокінсом в півфіналі сьогодні вдень, після того як «Яструб» вибив у чвертьфіналі ірландця Джордана Брауна з рахунком 5:1. 18-й номер рейтингу Гокінс останній раз потрапляв до півфіналу рейтингового турніру на World Grand Prix 2019 року, коли він програв Трампу. Однак, з п’яти півфінальних зустрічей з Джаддом, Баррі виграв три.

Статтю створено за матеріалами WST.TV