17 листопада 2019 дата публікації

Врнячка-Баня чекає на українських снукеристів

Приємна новина прийшла з Сербії.

З 21 по 23 листопада на сербському курорті Врнячка-Баня відбудеться снукерний турнір по запрошенням з призовим фондом 13 500 євро. В турнірі беруть участь 32 гравці з 14 країн, в тому числі п’ять діючих професіоналів (Чандлер, Міах, Кларк, Борг, Ліхтенберг) . І серед запрошених на цю подію відразу чотири наших снукеристи! Це вагоме підтвердження зростання авторитету українського снукеру на міжнародній арені.

Юліан Бойко грає в групі «С» разом з 53-річним англійським екс-профі Роджером Лейтоном, болгарином Братиславом Крастєвим та сербом Васіліє Пешичем. Суперниками Алана Трігга в группі «D» будуть мальтієць Брайан Чіні та серби Маріо Зеліо Мілошевич та Йован Тодоровіч.

В группі «F» діючий чемпіон України Антон Казаков зіграє з англійським мейн-турівцем Харві Чандлером, угорцем Аттілою Хорватом та сербом Сашею Стояновичем. І в групі «G» суперниками Владислава Вишневського будуть англіський професіонал Хаммад Міах, валлієць Ділан Емері та серб Марко Стойковіч.

Всього вісім груп по 4 гравці. З кожної групи по два кращих виходять до плей-оф. Повний склад турніру дивіться на snookershot.