05 лютого 2020 дата публікації

World Grand Prix: Дональдсон продовжує перемагати Діна

В англійському Челтнемі закінчуються зустрічи першого кола World Grand Prix.

Яскраво розпочав турнір діючий чемпіон світу Джадд Трамп. Поступившись в першому фреймі Лі Хану (на рахунку китайця сенчурі 129 очок), Джадд зробив чотири великі брейки поспіль – 65, 100, 138 та 97 очок та «розтрощив» суперника – 4:1.

Ніл Робертсон зіткнувся з серйозним спротивом з боку Майкла Холта. Майкл зробив брейки 122, 79 та 51 очко і з такою грою міг перемогти будь-кого з мейн-туру. Але не Ніла, що вже тривалий час перебуває на вершині своїх можливостей. Чотири брейки 50+ у виконанні австралійця принесли йому перемогу – 4:3.

Неймовірні речі відбуваються у протистоянні Діна Цзюньху та Скотта Дональдсона. Ці гравці зустрічаються між собою вже втретє раз за останні два тижні, і втретє перемагає шотландська зірка, що сходить. В першому фреймі Скотт виграв на рожевій кулі, поступаючись 1:42, в третьому переміг на респоті,  в четвертому зробив брейк 81. Разом вийшло 4:0.

Меттью Стівенс в надцікавій боротьбі переграв Шона Мерфі. Зробивши поспіль серії 60, 57, 75 та 62 очки, Шон вигравав 3:1 по фреймах та 62:20 по очках при чотирьох червоних на столі. Плант у нижній лівий кут був саме собою зрозумілим, але Мерфі вирішив зіграти якамога надійніше і відігрався. В підсумку в запеклій позиційній боротьбі Стівенс вирвав цей фрейм на рожевій кулі – 81:62, потім зрівняв рахунок, після чого переміг у важкій контрі.

В цей час ще доагрються дві зустрічі 1/16 фіналу, а вже ввечері зіграють Ронні О’Салліван – Лян Веньбо, Меттью Селт – Том Форд, Меттью Стівенс – Гері Вілсон, Сяо Годун – Грем Дотт.