12 січня 2020 дата публікації

WSF Open. Другі перемоги Бойка та Вишневського

В мальтійському Хамруні продовжується WSF Open – чемпіонат світу серед аматорів, переможець якого отримує дворічну професійну ліцензію.

Головною подією суботи стала перемога Юліана Бойка над англійцем Коннором Бензі. Це, без перебільшення, була одна з найвидатніших зустрічей в кар’єрі Юліана. Сімнадцятирічний англієць вийшов на гру добре підготовленим – він вів чітку позиційну гру, не даючи змоги нашому снукеристу показати свої атакуючи здібності. Бойко лічені рази отримував перспективні позиції і, у підсумку, програв два фрейми поспіль – 16:57, 11:70. Але потім, потрапивши у скрутну ситуацію, Юліан зміг продемонструвати, що він готовий боротися проти будь-якого суперника, незважаючи на перебіг подій. Третій фрейм Юліан виграє з брейком 53 очки, після чого бере і четвертий, і п’ятий. 3:2 – друга перемога Бойка на чемпіонаті світу. Єдиним так би мовити мінусом цієї перемоги є той факт, що вона не гарантує Юліану вихід у плей-оф. Незважаючи на дві перемоги в двох зустрічах, вихід до плей-оф забезпечить лише перемога у грі проти китайця Чжан Юна. А Бензі, до речі, незважаючи на поразку від нашого гравця, завдяки перемозі над Чжан Юном, вже у плей-оф.

В той же день стартову зустріч на чемпіонаті провів Антон Казаков. На жаль, Антон поступився сильному супернику – китайцю Чжан Яну з рахунком 1:3. Завтра о 17:00 Казаков грає з мальтійцем Джозефом Зератой, який дві зустрічі програв по 0:3. Ну а у вівторок о 15:00 у Антона вирішальна гра за вихід до плей-оф проти англійця Марка Вінсента.
Другу перемогу поспіль здобув у неділю Владислав Вишневський. Програвши перший фрейм 47-річному англійцю Ніколасу Нілу, Влад виграв три наступні, здобув перемогу 3:1, зробив брейк 52 очки і посідає перше місце  у групі. Заключна гра у Вишневського у вівторок в 19:00 проти ірландця Шона Кінга, який програв Нілу 0:3. Шанси на вихід до плей-оф у Владислава близькі до максимальних.

У понеділок о 19:00 проведе свою другу зустріч Сергій Ісаєнко. Суперник – валлієць Бен Форті. Також у понеділок дві гри у Віталія Іваніва. Об 11:00 з Мухаммедом Нувейром з Єгипту, о 21:00 з англійцем Елліотом Вестоном. До речі, розклад ігор складено організаторами досить дивно. Гравці проводять то по дві гри в день, то відпочивають по три дні. Якось незрозуміло. Грають на турнірі на 8 столах по 6 сесій в день. Найбільш логічна схема могла бути така:

1-й день. 1 тур. Групи 1-24
2-й день. 1 тур. Групи 25-38. 2 тур. Групи 1-10.
3-й день. 2 тур. Групи 11-34.
4-й день. 2 тур. Групи 35-38. 3 тур. Групи 1-20.
5-й день. 3 тур. Групи 21-38.

Але це так, деталі. Вболіваємо за наших!