11 січня 2020 дата публікації

WSF Open. Ісаєнко розпочинає з сенчурі

З трьох впевнених перемог стартували українські снукеристи в мальтійському Хамруні на WSF Open – чемпіонаті світу серед аматорів, переможець якого отримає дворічну професійну ліцензію.

Першим з наших гравців до столу вийшов Юліан Бойко, суперником якого був мальтійський гравець Франс Абділла. Юліан виграв перший фрейм в чорній кулі – 66:58, другий – з рахунком 88:16, зробивши брейк 57 очок. Після цього мальтійський ветеран (два роки тому Абділла брав участь у сеньорському WSF Open, але вигравши дві зустрічі з чотирьох з групи не вийшов) відіграв один фрейм – 65:20. Але вже четвертий фрейм став останнім у цій грі. Другий брейк 50+ у виконанні Бойка, цього разу 53 очки, і перемога 69:33 та 3:1. Завтра о 21:00 на ТБ-столі Юліан грає з англійським снукеристом, учасником WSF Junior Open Коннором Бензі. А ще до цього, об 11:00 Бензі зіграє першу зустріч на турнірі проти китайського екс-профі Чжан Яна.

Далі ми вболівали за Владислава Вишневського, суперником якого був Мохаммед Шехаб (Ахмед Салех Мохаммед Шехаб Аль-Ашмі) з ОАЕ – як з’ясувалось згодом, лише однофамілець відомого арабського професіонала. Шехаб запізнився на гру, отримав поразку у першому фреймі, а наступні два впевнено виграв Владислав – 70:13 та 65:33. Попереду у Вишневського ще дві гри з не дуже відомими суперниками з Ірландії та Англії.

Наступним грав Сергій Ісаєнко. І в своєму дебюті на Мальті Сергій просто «розтрощив» 24-річного англійця Блейка Мантона – 60:11, 57:19, та, увага – сенчурі 104 очки в третьому фреймі! І чудова перемога 3:0. Цікаво, що в перший день було зіграно всього три брейки 100+, і один з них на рахунку нашого гравця. Але розслаблятись Сергію зовсім не варто. Група в нього досить складна. В іншій зустрічі валлієць Бен Форті переграв з рахунком 3:1 Патріка Вілана. Того самого англійця, якому в цьому сезоні на Челлендж-турі вже програвали і Сергій, і Юліан. Настав час брати реванш.

Віталію Іваніву було важко боротись на рівних з англійцем Алланом Тейлором, який зовсім недавно грав у мейн-турі. Поразка з рахунком 0:3.

Антон Казаков свою першу гру проведе вже завтра. Суперник – Чжан Ян з Китаю.

Розклад зустрічей українських гравців на суботу, 11 січня.
13:00.
Антон Казаков – Чжан Ян
21:00.
Юліан Бойко – Коннор Бензі

Вишневський та Іванів наступні зустрічі проведуть у неділю, Ісаєнко тепер вільний аж до понеділка.

Загалом події на турнірі тільки починають розгортатися. Далеко не всі з 151-го учасника встигли сьогодні зіграти свої перші зустрічі. Як ми вже казали, зіграно три сенчурі. Вищий брейк – 132 очки на рахунку валлійського екс-профі Джеймі Джонса. В одній з найцікавіших зустрічей дня Джонс виграв у нашого знайомого латвійця Маріса Волайса. Маріс вів 1:0, 2:1, потім у четвертому фреймі Джонс зробив той самий сенчурі 132 очки, після чого в контрі зіграв серію 71 очко, але виграв тільки на рожевій кулі.

Серію 124 очки зробив француз Бріан Ошойські. І ще декліька цікавих результатів. «Посипались» молоді гравці, що яскраво проявили себе на U17 (до речі на WSF Open не буде Гао Яна). Фіналіст WSF Junior Open Шон Меддокс програв 0:3 Ешлі Хьюджіллу, шотландець Дін Ян поступився 2:3 англійцю з тайським корінням Манасавіну Фетмалайкулу. А ось перспективний австрієць Флоріан Нюссл виграв у колишнього профі з острову Мен Дерріла Хілла – 3:2.