09 липня 2020 дата публікації

Юліан Бойко на чемпіонаті світу

Сьогодні World Snooker Tour оголосив перелік учасників чемпіонату світу, кваліфікація до якого розпочнеться вже 18 липня.

І серед 144 учасників, тепер вже офіційно, наш Юліан Бойко. Взагалі, цього разу в чемпіонаті світу приймає участь рекордна кількість аматорів – відразу 34. Це пов’язано з тим, що відразу 18 гравців-професіоналів відмовились від участі в турнірі. 13 китайців (Чжоу Юелун, Чжао Сіньтун, Сяо Годун, Лі Хан, Юйань Сицзюнь, Мей Сівень, Аньда Чжан, Чжан Цзянкань, Чан Біню, Чень Цзифань, Сюй Си, Бай Ланнін, Лей Пейфань), гравці з Гонконгу Марко Фу та Енді Лі, таєць Джеймс Уоттана, майже не гравший протягом сезону австралієць Стів Міфсад та прийнявший рішення закінчити кар’єру екс-чемпіон світу Пітер Ебдон.

Аматорів на чемпіонат світу відбирали, керуючись, в першу чергу, рейтингами QSchool та Челлендж-туру, результатами WSF Open та чемпіонатів Європи. Шість гравців з них вже мають професійну ліцензію та новий сезон почнуть у мейн-турі. Окрім нашого Юліана це Ешлі Хьюджілл, Лукас Клекерс, Ендрю Педжетт, Аарон Хілл та Шон Меддокс. Решта запрошених – це переважно знайомі нам по аматорських турнірах британці, ірландці Хілл та Балмен, пару представників Азії (китаєць У Іцзе та Хамза Акбар з Пакистану), та декілька гравців з європейських країн – Фінляндії (Робін Халл), Польщі (Антон Ковальські), Бельгії (Бен Мертенс), Франції (Бріан Ошойські), Австрії (Флоріан Нюссл) та Росії (Іван Каковський). Кількість країн, що представляють учасники чемпіонату світу, теж рекордна – відразу 27.

Кваліфікації розпочнеться 18 липня. З нетерпінням чекаємо на жеребкування.