18 листопада 2020 дата публікації

Юліан Бойко на Northern Ireland Open. Нова гра, новий досвід

В Мілтон-Кінсі розпочався черговий рейтинговий турнір сезону – Northern Ireland Open.

В перші два дні були зіграні всі зустрічі першого кола. В центрі нашої уваги, звичайно, була гра Юліана Бойка проти Майкла Вайта.

Як і Пітер Девлін, Вайт не справив яскравого враження. Юліан перегравав суперника майже весь перший фрейм, але знову велика кількість невимушених помилок (такі, як незабиті чорні з точки) звела все нанівець. Не змігши використати шанси в першому фреймі, Юліан отримав від суперника наприкінці партії півсотенний брейк, далі ще один, і рахунок вже став 0:2. Третій фрейм також склався невдало. В четвертому Юліан зробив свій кращий брейк у зустрічі – 54 очки, але знов не зміг довести справу до перемоги. Вайт у відповідь робить серію 53 та здобуває перемогу з загальним рахунком 4:0.

Висновок з цієї зустрічі доволі зрозумілий. Треба продовжувати працювати та отримувати необхідний досвід. Через шість днів чекаємо на гру проти Стівена Магвайра у форматі до шести перемог на чемпіонаті Великобританії.

Щодо інших подій на турнірі, то на відміну від German Masters майже всі фаворити розпочали вдало. З однаковим рахунком 4:1 Ронні О’Салліван переміг Джеймі О’Ніла,  Джадд Трамп – Джерарда Гріна, а Марк Селбі – Ендрю Хіггінсона.

Ніл Робертсон взагалі поки не виходив до столу, бо його суперника, північноірландського аматора Деклена Лавері зняли з турніру через COVID-19. З цієї ж причини не допустили до гри Тяня Пенфея та Райлі Парсонса (далі пройшли Ноппон Сенгкхам та Ентоні Макгілл).

З головних претендентів на перемогу достроково припинив гру лише Шон Мерфі, який після чудового виступу на кваліфікації German Masters, де він зробив максимум та ледь не зіграв ще один, несподівано «всуху» програв Раяну Дею. За всю зустріч Мерфі набрав лише 77 очок, з них 52 – в останньому фреймі, коли рахунок вже був 0:3. В здобутку Дея брейки 107, 84 та 79 очок.

Відразу три гравці зуміли відігратися з рахунку 0:3. «Мегакамбеки» на рахунку Енді Хікса (в грі з Полом Девісоном), Джексона Пейджа, який переміг дебютанта Аароан Хілла та Меттью Селта – 4:3 з Джо ОКоннора.

Найвищий брейк першого кола на рахунку Джона Хіггінса – 144 очки у переможній (4:0) гри проти Деніела Велша.

В середу відбудуться всі зустрічі 1/32 фіналу.