12 листопада 2020 дата публікації

Юліан Бойко - Пітер Девлін 3:5

В першому колі German Masters Юліан Бойко з рахунком 3:5 програв Пітеру Девліну.

Зустріч була, можливо, найважливішою з усіх зіграних Юліаном в мейн-турі до цього часу. Бо вперше, не рахуючи короткі зустрічі в групі Championsip League, мова йшла про досягнення результату. На відміну від Трампа та Вілсона, Девлін є суперником, якого можна перемагати. Гра показала, що вже і треба.

Зустріч розпочалась так, що здавалось Юліан обов’язково переможе. Пітер Девлін просто-таки «завалив» перший фрейм. Бойко повів 1:0. Було видно, що Юліан за час, проведений у Англії, суттєво додав у відіграшах, а декілька разів просто вразив розкішними даблами. На жаль, серія необов’язкових помилок, як у атаці, так і, насамперед, у виборі ударів, звела нанівець всі усіпіхи Бойка. Суперник зрівняв рахунок, та поступово набрав хід. Два зіграних поспіль півсотенних брейки – 68 та 71 очки дозволили Девліну відірватись у рахунку. 3:1. Вкрай важливим був п’ятий фрейм. І Юліан міг та більш того, повинен був його виграти. На жаль, виграючи 18 очок, Юліан помиляється на зеленій кулі й отримує від суперника кліренс. Рахунок стає 1:4.

Опинившись на межі поразки, Юліан заграв більш впевнено і краще. Тепер вже Бойко робить два півсотенні брейки – 52 та 55 очки. І це 3:4. А у восьмому фреймі доля дає Юліану ще один шанс. Суттєво поступаючись у рахунку, Бойко отримав можливість зіграти кліренс. Після останньої червоної кулі у Юліана був вибір. Грати легку рожеву, яка давала можливість вийти лише на респот, чи важку чорну в середину з шансами виграти в одне очко. Юліан обрав чорну, і не забив. І це вже все. 3:5 – досить прикра поразка, а вже 17 листопада на Бойка чекає Майкл Вайт.

А головний позитивний висновок з сьогоднішньої гри наступний – стає очевидним, що Юліан не поступається за грою гравцям рівня Девліна, яких у мейн-турі приблизно 15-20. Отже, перемоги повинні прийти. Чекаємо на них!