14 січня 2020 дата публікації

Юліан та Влад у плей-оф WSF Open!

Юліан Бойко та Владислав Вишневський подолали груповий турнір та вийшли до плей-оф чемпіонату світу – WSF Open.
Суперником Юліана був китаєць Чжан Юн – колишній гравець мейн-туру, який вважався незаперечним фаворитом в грі з нашим юніором. Але Юліан провів сьогодні одну з найкращих зустрічей у кар’єрі. Дуже серйозний рівень і блискуча перемога. 71:22, 79:9 з брейком 51 очко та 78:38 – 3:0, третя поспіль перемога і перше місце в групі з різницею фреймів 9:3.
З великою перевагою виграв групу Владислав Вишневський. 78:22, 53:7 та 70:20 – у ірландця Шона Кінга не було жодного шансу. Влад в трьох зустрічах програв лише один фрейм. З усіх 150 учасників кращі показники (три перемоги, різниця фреймів 9:0) лише у п’ятьох гравців.

На жаль, не вдалося вийти з групи Антону Казакову та Сергію Ісаєнку. Антон боровся як міг з досить відомим англійцем Марком Вінсентом. Програвши два фрейми, Казаков виграв третій, у четвертому вів 33 очки, але суперник зробив кліренс, зрівняв рахунок, після чого переміг на респоті. У підсумку – 1:3. З таким же рахунком Ісаєнко поступився Патріку Вілану. Суперник провів сильну зустріч і переміг з брейками 61 та 53 очки.
У підсумку в нас два гравці в плей-оф, до того ж обидва вийшли з першого місця. Такого ж саме результату досягли Німеччина і Китай. Краще на попередньому етапі зіграли тільки англійці, яких в плей-оф аж 36, мальтійці, валлійці та шотландці. Зіграно дев’ять сенчурі, один з них «наш», авторства Сергія Ісаєнка. Кращий брейк на рахунку Джеймі Джонса – 132.

Чекаємо на жеребкування для Влада та Юліана!