20 жовтня 2019 дата публікації

Юрій Семко - переможець Moldova Open

Юрій Семко впевнено переміг в Кишиневі на снукерному Moldova Open. В фіналі Семко розгромив з рахунком 4:0 молдавського снукериста Андрія Чобану. Перший фрейм – 71:23 та брейк 24 на рахунку львів’янина. Другий фрейм – 59:13 та серія 20 очок. В третьому фреймі Юрій робить кращий брейк турніру – 62 очки, додає до нього ще серію 21, і перемагає 112:0. Ну а у четвертому фреймі Семко доводить до логічного кінця свою перевагу – брейки 33 та 20 очок, 81:13 – і 4:0.
Ну а протягом дня події розгортались наступним чином. У першому колі плей-оф грали четверо українських снукеристів. Протиборство з родиною Лагодзинських закінчується унічию. 11-річний Роман Блакита перемагає Лагодзинського-старшого – 3:1, але за батька відігрується 8-річний Матвій, який з таким же рахунком виграв у Андрія Макєєва. Ще в одній зустрічі Георгій Петрунько переміг Маргариту Лисовенко.

Починаючи з 1/8 фіналу у гру вступають Андрій Шульга та Юрій Семко, які з рахунком 3:0 перемогли Лагодзинського та Блакиту відповідно. Проходить далі Петрунько – 3:2 з сіяним молдованином Даном Урсу. На рахунку Георгія брейки 38 та 28 очок.
Чвертьфінали. Троє українців, четвірка господарів, та 39-річний Люк Вокс з голландського міста Венло. Саме йому у запеклій боротьбі програв Георгій Петрунько – 2:3. Андрій Шульга також у контровому фреймі програє Андрію Чобану. Виходить у півфінал Юрій Семко – 3:0 з Цезарем Маноїлою. Ще одним півфіналістом став Павло Бачу, який у молдавському дербі переміг Олексія Балана.
У півфіналі Семко виграє черговий матч з рахунком 3:0 (за весь турнір Юрій не програв жодного фрейму) – цього разу у Павла Бачу. Андрій Чобану в контрі перемагає Люка Вокса. Бачу з Воксом розділили третє місце, а Семко у фіналі, з якого почався наш огляд, виграв у Чобану.

 

Руслан Кориненко