26 листопада 2019 дата публікації

Жіночий Мастерс. 135 від Ин, перемога для Ріен

Поки чоловіки-снукеристи відпочивають (мова йде про мейн-тур) перед чемпіонатом Великобританії, який розпочнеться вже через лічені години, жінки у місті Кулсдон визначили переможницю турніру Мастерс.

30 учасниць, серед яких головними претендентками на перемогу вважались 15-разова чемпіонка світу англійка Ріен Еванс, шестиразова чемпіонка світу Ин Онь Йі з Гонконгу, та молода тайка Нутчарат Вонгхраутай, яка цього року грали в фіналах чемпіонатів світу за обома версіями, але програла спочатку Еванс, а потім Ин. Четвертою зіркою Мастерс, яка зіграла свою важливу роль, була племінниця Ронні О’Саллівана Марія Каталано.

Саме Каталано вибила з боротьби Вонгхарутай, перегравши її у чвертьфіналі – 4:3. Але без півфіналу тайки не залишились. Вонгхарутай замінила Плойчомпу Лаокіатфонг. Але у грі за вихід до фіналу представниця Таїланду програла 2:4 Ріен Еванс. В іншому півфіналі зустрілись Ин Онь Йі та Каталано. Гонконгська снукеристка виграла 4:2, зробивши у заключному фреймі дуже рідкий для жіночого снукеру тотал-кліренс 135 очок.

Чергова зустріч у фіналі Ріен Еванс та Ин Онь Йі принесла перемогу англійській примі – 4:2.

Жінки тепер разом зберуться аж наприкінці січня у бельгійському Брюгге, а вся наша увага на протязі наступних 13 днів буде прикута до Йорку, де сьогодні розпочинається чемпіонат Великобританії.