13 липня 2019 дата публікації

Жіночий світовий рейтинг 2018/19

Після свого рекордного 12-го титулу  в Чемпіонаті світу нещодавно в Hi-End Snooker Club в Бангкоку, британка Реан Еванс зміцнила свої позиції на першому місці в світовому рейтингу після свого неймовірного сезону.

Але які були інші значні зміни під час сезону, коли загальна кількість гравчінь у рейтингу зросла з 87 до 129, а наразі налічує представниць 22 націй?
Подібно, як і в професійному World Snooker Tour, в світовому жіночому снукерному рейтингу  очки нараховуються за динамічним принципом. Рейтингові очки нараховані в 2016/17 сезоні заміняються очками набраними за останні 12 місяців. 

Номер один

Крок вперед відбувся на квітневому фестивалі жіночого снукеру в Лідсі, коли Еванс вперше з лютого 2018 року посіла перше місце у світовому рейтинговому списку.
Еванс  розпочала сезон приблизно на 5 850 очок позаду представниці Гонконгу Нг Он Йі, а закінчила пезперечним лідером з відривом у 16 ​​850 очок.
Після своїх перемог в Чемпіонаті Великобританії та Відкритому чемпіонаті Австралії Нг Он Йі продовжує посідати другу сходинку. 

Перша вісімка

За двома лідерками, третє місце посіла Ребека Кенна. Протягом сезону, завдяли потраплянню до двох рейтингових фіналів Ребека піднялась на один щабель в рейтингу. 
Нутчарут Вандарутей наступає на п'яти трійці лідерів, вона єдина нова учасниця першої вісімки цього сезону. Іще минулого року воні посідала 17 місце.
На п'ятій сходинці рейтингу - Марія Каталано. Важкий сезон, взнаки далась втрата батька та інші  сімейні питання. Чвертьфіналістка Жіного Майстерсу і Бельгійського Belgian Women’s Open Лаура Еванс на шостому місці рейтингу.
Сьюзі Опачік залишається на сьомому місці з півфіналом у Жіночому Майстерсі, її кращій результат. Катріна Ван - чемпіонка Австралії  на восьмій сходинці.

За матеріалами World Women’s Snooker

Фото https://www.womenssnooker.com

 

Перейти