07 березня 2021 дата публікації

Знову Джек і Джадд? Gibraltar Open 2021

Увійшовши у вісімку найкращих гравців на BetVictor Gibraltar Open, після перемоги над Ентоні Гамільтоном з рахунком 4:1, 10-й номер рейтингу Джек Лісовський сподівається, що сьогодні буде «найкращий день в кар’єрі».

В неділю будуть зіграні всі три фінальні стадії змагань, починаючи з чвертьфіналів, де Лісовський зустрінеться з Лу Ніном. 29-річний Лісовський, який виходив у п’ять рейтингових фіналів, сьогодні буде намагатися втілити наміри здобути свій перший рейтинговий титул.

Незважаючи на те, що наразі він вже може насолоджуватися вагомими досягненнями цього сезону, серед яких фінальні виступи на World Grand Prix та German Masters, потрапляння Лісовського до топ-16 світового рейтингу напередодні Чемпіонату Світу залишається під загрозою. Однак, він впевнено випередив Ентоні МакГілла, посівши 15-е місце в Перегонах до Крусібл, завдяки вчорашнім перемогам у двох раундах Gibraltar Open.

image

Лісовський виграв зустріч з Гамільтоном в гарному стилі, виконавши брейки 88, 68, 126 та 65 на своєму шляху до перемоги.

«Я відчував себе досить гарно і демонстрував впевнену гру. Гамільтон є одним з моїх улюблених гравців, тому щоразу, коли змагаюсь з ним, я, як правило, граю добре. Це чудовий результат - перемогти когось на кшталт Ентоні, і зараз я набираю гарну форму», - зазначив Лісовський. - «Я нарешті здобув впевненість і відчуваю себе досить зручно за снукерним столом. Це моя четверта гра поспіль на телевізійному столі. Я звикаю до цього середовища і починаю отримувати задоволення від цього. Я демонструю свою кращу гру. Завтра вирішальний день, коли треба виграти  три матчі і, можливо, я з цим впораюсь. Часу на роздуми не так багато, коли матчі йдуть щільно один за одним. Сподіваюсь, що я зможу добре зіграти сьогодні, і це може бути найкращий день в моїй кар’єрі".

Лідер світового рейтингу Джадд Трамп здобув своє місце у вісімці найкращих, завдавши поразки швейцарцю Урсенбахеру з рахунком 4:0. У чвертьфіналі Трамп гратиме з колишнім переможцем Masters Марком Алленом, який виграв у Рікі Уолдена з рахунком 4:1.

image

Незалежно від подальших результатів на Gibraltar Open, «Туз у Колоді» Трамп отримає бонус BetVictor European Series у розмірі 150 000 фунтів стерлінгів. Він гарантовано очолить таблицю серії шести турнірів BetVictor після поразки Марка Селбі в третьому раунді.

Метью Селт гарантував собі місце у чвертьфіналі завдавши поразки 4:1 іранцю Сохейлу Вахеді. Він зустрінеться з Крісом Вейкеліном, який переміг Джиммі Уайта з рахунком 4:2, напередодні вибивши із перегонів Марка Селбі.

Стюарт Керрінгтон дійшов до фінального дня перемогою над Девідом Гілбертом з рахунком 4:0. Снукерист з Грімсбі виконав серії 115, 68 і 96 на шляху до знакової перемоги та надалі гратиме з китайцем Сяо Годуном, який переміг валлійця Джеймі Кларка з рахунком 4:1.