30 листопада 2020 дата публікації

Зорепад в Мілтон-Кінсі. Вибувають Дін, Ронні, Мерфі, Аллен

В Мілтон-Кінсі на чемпіонаті Великобританії визначились всі учасники третього кола – 1/16 фіналу.

Після спокійного початку, коли в першому колі майже всі фаворити здобули перемоги, у 1/32 фіналу розпочався справжній зорепад. Перший номер посіву, минулорічний чемпіон Великобританії Дін Цзюньху програв в контрі Девіду Грейсу, який продовжив переможну ходу, розпочату на Northern Ireland Open. Ще одна контра завершилась перемогою китайського гравця, але сенсація від цього була ще гучнішою. Чан Бінюй, який проводить в турі лише другий сезон, обіграв Марка Аллена з брейками 133 та 109 очок.

Це було в суботу, а в неділю «вибухнуло» ще сильніше. Спочатку Ронні О’Салліван у контровому фреймі поступився Олександру Урсенбахеру. 24-річний швейцарець тепер має рахунок особистих зустрічей з Ронні 2:0 на власну користь.

А під кінець тижня Елліот Слессор «декласував» Шона Мерфі. Програвши перший фрейм, Елліот взяв шість наступних!

Просто нереальні метаморфози пережив Меттью Селт. Спочатку він розтрощив з рахунком 6:0 марокканця Аміна Амірі, та став третім в історії гравцем після Трампа та О’Брайена, якому вдалось зробити п’ять сенчурі в грі до шести перемог. А в наступному колі вже Селта розбив Лю Нін. Знов-таки 6:0, і чотири сенчурі та брейк 81 очко в здобутку Лю. Селт за шість фреймів набрав лише 33 очки.

Наступний суперник Юліана Бойка Джо О’Коннор виграв спочатку у Дуена Джонса з рахунком 6:4, а потім і у Тепчайї Ун-Ну – 6:3. Бачимо, що молодий англієць в повному порядку, а у вівторок зіграє з Джо Перрі.

Незважаючи на поразки лідерів Діна Цзюньху та Яня Бінтао, дуже сильно грають китайці. В 1/16 фіналу їх восьмеро, а може бути ще більше. Дебютант туру Пан Цзюньсу ще грає з тайцем Ноппоном Сенгкхамом. Там поки нічия 4:4.